فروش رزین در کیش

فروش رزین در کیش

فروش رزین در کیش
فروش رزین در کیش

رزین به دو دسته طبیعی و مصنوعی تقسیم می شود که خیلی چسبناک می باشد و تحت شرایط خاصی سخت می شوند. رزین در آب حل نمی شود ولی در الکل قابل حل می باشد. رزین های کاربردهای زیادی در هنر دارند.

خرید رزین در کیش

رزین های مصنوعی تنوع زیادی دارند. رزین پلی استر، رزین آپوکسی، رزین وبنیل استر رزین فنولیک و… جز رزین های مصنوعی می باشد. رزین پلی استر و آپوکسی رزین هایی هستند که در کارهای هنری قابل استفاده می باشند.

فروش رزین در بندرانزلی

فروش رزین آپوکسی در کیش

رزین پلی استر یک مایعی می باشد که با درصد مشخصی هاردنر ترکیب می کنندو پس از گذشت زمان مشخصی خشک می شود. می توانند با اضافه کردن چند قطره کاتالیزور زمان خشک کردن را کاهش دهند. رزین پلی استر را برای سفت کردن در کوره می پزن.

فروش رزین پلی استر در کیش

رزین پلی استر به دلیل بادوام بودنش در مجسمه سازی و کارهای صنعتی و تولید سنگ مصنوعی کاربرد دارد. بخارات رزین پلی استر خیلی سمی است و باید در محیطی با تهویه کامل و همراه با ماسک و دستکش استفاده شود. پلی استر بعد از اینه خشک می شود دیگر سمی نیست و قابلیت سمباده زدن را دارد.

قیمت رزین اپوکسی در کیش

رزین های اپوکسی برای کارهای هنری خیلی مناسب می باشد چون که عوارض سمی بسیار کمتری نسبت به رزین پلی استر دارد و در اتاق کارهایی با تهویه مناسب به راحتی می توان استفاده کرد.

قیمت رزین پلی استر در کیش

از رزین های اپوکسی برای ساخت زیورآلات مصنوعی استفاده می کنند. رزین های آپوکسی را برای سفت کردن احتیاج به کوره ندارند چون که در مجاورت هوا سفت می شود.

قیمت رزین در کیش

رزین اپوکسی نسبت به رزین پلی استر گرانتر است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.